KULLANICI DENEYİMİ


Sağlıklı bir kullanıcı deneyimi SEO'da başarı sağlamanız için de önemli bir kriterdir. Kullanıcıların web sitenize geldikten sonraki geçirdiği süreçler Google'ın sizi değerlendirmesinde önemli rol oynar. Oturum süresi, hemen çıkma oranı, dönüşüm oranları, sayfa görüntülemeleri gibi metrikler UX ile direkt olarak ilgilidir.

DÖNÜŞÜM


Kullanıcı deneyimi tasarımı yaparken bilgi mimarisi, görsel dizayn, etkileşim, erişilebilirlik, ziyaretçi istekleri gibi değerler göz önünde bulundurulmalıdır. Metafor Interactive Agency olarak bu süreçleri izliyor, kullanıcılardan daha fazla yararlanmanız adına gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz. Amaca giden (sepet, form vb.) tüm yolları analiz ederek maksimum düzeyde fayda sağlayacak optimizasyonları gerçekleştiriyoruz.


SEO & UX


Yaptığımız tüm çalışmaların ortak noktası kullanıcının sitede geçirdiği süreçte amaca giden yolunu kolayca inşaa etmektir. Bu anlamda arama motoru optimizasyonu ve kullanıcı deneyimi birbirinden ayrı düşünülmemelidir. Kullanıcı yolculuğunu kolay ve anlaşılır bir hale getirmek müşteriye zaman kazandıracağı gibi size de nakit olarak dönüş sağlar.


Teklif isteyin

Web sitenizi kullanıcı dostu bir yapıya kavuşturalım.